Vitajte pri ďalšej časti našej série Tipy, triky a odporúčaniaktorá vychádza pravidelne v piatok poobede a dozviete sa v nej o zaujímavých miestach, o tom ako ušetriť, alebo kde sa dobre najesť, zabaviť. V dnešnej 2. časti si povieme ako ušetriť na vstupnom na Bratislavské UFO.

Ak by ste sa chceli poradiť ohľadne Vašich výletov, tak sa pridajte do našej Facebookovej skupiny alebo Google+ skupiny. Ak máte zaujímavý tip pošlite nám mail na lubo@360slovensko.sk.

Ušetrite pri vstupe na vyhliadku na Bratislavské UFO

Bratislavské UFO je považované za jednu z dominánt mesta a vyhľadávaným cieľom domácich i zahraničných turistov, pričom ročne ho navštívi 200-tisíc návštevníkov. Vstupné na vyhliadku je 7,4€ pre dospelého, 4,95€ pre študentov, 3,95€ pre deti do 15 rokov a zadarmo majú vstup deti do 111cm. Za dobrého počasia je výhľad až na 100 km. Súčasťou tejto zaujímavej stavby je aj reštaurácia, v ktorej sa rozhodnete najesť, tak vám bude odpočítaná cena vstupného na vyhliadku.

Ak sa rozhodnete ísť na UFO tak si predtým skontrolujte zľavové portály, pretože na nich majú pravidelne akcie na vstupné, napríklad na Zľavomate bolo vstupné iba za 4,75€ aj s nápojom na pláži pod Ufom.  Aktuálne je zľava na portály Zľavadňa, kde zaplatíte za vstup na vyhliadku 10,9€ a v cene máte okrem vyhliadky aj nápoj priamo v reštaurácii s krásnym výhľadom. Môžete si vybrať alkoholický drink Mr. Snowie alebo nealkoholický  drink Hot choco cup. Ak si priplatíte 3€ tak dostanete aj  čokoládový koláčik s pomarančovo-škoricovým gélom.

Výhľad z vyhliadky na Bratislavskom Ufe

Výhľad na Michalskú bránu z vyhliadky

Výhľad z reštaurácie na Bratislavskom Ufe

Výhľad z reštaurácie

Crème brûlée v reštaurácii na Ufe

Crème brûlée v reštaurácii na Ufe